لوگوی جدید گروه تولید GTF

آنچه در دنیای واقعی انجام می دهیم …

بررسی اجمالی محصولات ما

متخصصین مجرب ما ؛ تجربه و دانش تولید حرفه ای را ارائه می دهند

محصولات شرکت:

جنس پایه ای محصول تولید شده پلی ونیل کلراید یا به اختصار PVC بوده که در نهایت ظاهری نواری شکل دارد و  با توجه به توانایی و تخصص کادر تولید در هفت سایز استاندار با تنوع رنگ در حدود 120 نوع پرینت با لایه محافظ مات و های گلاس تولید می شود.

کمی از PVC  بدانیم!

نوع تجارتی PVC ، پودری سفید رنگ ، بی شکل (آمورف ) ، و حاوی نزدیک به 5 درصد بلور است . دمای گذار شیشه ای در این پلیمر ، بین 68-105 درجه سانتی گراد و در بیشتر انواع تجاری ، بین 80-85 درجه سانتی گراد است .PVC باید با افزایش مواد افزودنی ، اصلاح شود تا فرایند آن میسر شود و ویژگی های مورد نیاز در محصول نهایی ، پدید آید.
در این قسمت به چکیده ای از نقش هر یک از این مواد اشاره می کنیم .

 

در طول فرایند تولید نوار،  موادPVC   تحت حرارت و تنش مکانیکی قرار می گیرد ، در نتیجه ، برای جلوگیری از تخریب حرارتی در جریان فرایند ، لازم است مواد پایدار کننده حرارتی به آن اضافه شود.مواد پایدار کننده ی نوری به پلیمر افزوده می شود، تا از تخریب ناشی از تابش پرتو فرابنفش جلوگیری گردد.

کمک دهنده های فرایند  PVC، به رزین هایی گرما نرم گفته می شودکه موجب آسانی فرایند می گردند و ویژگی های زیر را بهبود می بخشند :

  • سرعت بخشیدن به فرآیند ذوب
  • افزایش استحکام و پیوستگی مذاب
  • تمایل کمتر به شکست مذاب
  • افزایش گرانروی مذاب

مواد کمک فرآیند ، از طریق افزودن بر ضریب اصطکاک و نیز چسبندگی بین رزین و سطح تماس ( در ماشین ابزار فرایند) سبب می شوند تا انرژی بیشتری به آمیزه منتقل گردد و فرایند ذوب با سرعت بیشتر انجام پذیرد.

 

نوار pvc

نوار pvc از نقطه نظر حفاظت در برابر رطوبت و نقش پوشش ظاهری مقاطع برش خورده چوب بسیارکاربردی و حائز اهمیت می باشد. محصول فوق به کمک تکنولوژی دستگاه لبه چسبان pvc ابتدا به واسطه چسب مخصوص  Hot melt به بخش برش خورده چوب می چسبد، سپس  کناره های اضافه در پروسه فرزکاری  برش خورده و در نهایت به قسمتی از نمای ظاهری چوب مبدل می شود. به همین جهت کیفیت نوار لبه به لحاظ خاصیت سازگاری با چسب، مقاومت کششی، تنشی و تحمل حرارتی در برابر تغییر فرم و رنگ بسیار حائز اهمیت است. به طوریکه به یکی از اصلی ترین دغدغه های صنعت کاران MDF تبدیل شده است. لذا شرکت جی تی اف با توجه به گستره بسیار بزرگ فعالیت خود در این حوزه، یکی از بزرگترین مصرف کنندگان تولیدات شرکت می باشد و همین موضوع شانس بسیار خوبی برای بخش تحقیق و توسعه به شمار می رود.

چرا باید نوار لبه جی تی اف رو انتخاب کنیم ؟

  • کیفیت عالی
  • حمایت از تولیدات داخلی
  • قیمت مقرون بصرفه
  • دارای تنوع بالا
  • ارسال به تمام نقاط ایران
  • ضمانت رضایت مشتری

ما استخدامتان می کنیم، به ما بپیوندید

رزومه خود را برای ما ارسال کنید یا تماس رایگان بگیرید